Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Андрій Бойчук: Реалізація проєкту «Мале Карпатське коло» дасть змогу не лише покращити транспортну інфраструктуру Прикарпаття, а й зробити його доступнішим та привабливішим для інвесторів та туристів

Наприкінці грудня 2019 року між трьома західними областями (Івано-Франківською, Львівською та Закарпатською) було започатковано спільний амбітний проєкт, спрямований на перетворення центральної частини Українських Карпат на доступний, безпечний для туристів та інвестиційно привабливий регіон.
Проєкт отримав назву «Мале Карпатське коло», адже передбачав будівництво та реконструкцію автодоріг, які з’єднають три області, зокрема, діючі гірські курорти та туристичні магніти.

Стан реалізації проєкту сьогодні обговорили під час конференції «Мале Карпатське коло: на шляху до державного інвестиційного проекту», яка відбулася у с. Славське Львівської області. Захід пройшов за участю заступника керівника Офісу Президента України Кирила Тимошенка, голови Укравтодору Олександра Кубракова, заступниці міністра економіки Ірини Новікової та представників-учасників проєкту. Івано-Франківщину представляв голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук.

Слід зазначити, що наразі вже тривають консультації із представниками лісової галузі щодо вартості й напрямків майбутніх лісових автомобільних доріг та проектно-кошторисної документації на них. Також розпочато роботи на автодорозі місцевого значення Болехів-Козаківка у межах Івано-Франківської області протяжністю 19 км. Планується продовження робіт в 2021 році.

Минулоріч вже розпочато роботи із поточного-середнього ремонту дороги державного значення Р-21 на території Прикарпаття, загальною протяжністю 45 км.

Окрім того, передбачено розробку проектно-кошторисної документації на автошляху місцевого значення Козаківка-Сукіль в межах Івано-Франківської області та дороги загального користування місцевого значення Вишків-Сенечів.

«Коли я прийшов на посаду голови Івано-Франківської ОДА, поставив перед собою основне завдання – перетворити Прикарпаття на потужний економічно-культурний регіон. Чудово розумію, що зараз перед керівниками різних рівнів та структур щоденно постає величезна кількість викликів. Та попри все, ми повинні розвиватися – лише це дозволить нам гарантувати добробут для кожного мешканця. – наголосив Андрій Бойчук. – Реалізація проєкту «Мале Карпатське коло» дасть змогу не лише покращити транспортну інфраструктуру Прикарпаття, а й зробити його доступнішим та привабливішим для інвесторів та туристів».

Керівник області запевнив, що обласна влада всіляко сприятиме втіленню проєкту.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *