Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Голова РДА Володимир Пасько взяв участь в онлайн засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Андрій Бойчук: Ситуація, яка склалася з поширенням захворюваності на COVID-19 в області, потребує об’єднання зусиль усіх гілок влади

На цьому наголосив сьогодні голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько доповів про заходи, які вживаються задля стабілізації ситуації та недопущенні подальшого росту захворюваності на тереторії Надвірнянського району.

На порядку денному комісії було одне питання – про епідемічну ситуацію на території області, спричинену коронавірусом, та заходи щодо недопущення його поширення. Усі доповідачі, а це керівники відповідних департаментів та служб, наголошували на значному зростанні впродовж останніх 5 днів кількості хворих на COVID-19 в області та заходах, які вживаються задля стабілізації ситуації та недопущенні подальшого росту захворюваності”.

“Окремо наголошую перед усіма відповідальними органами на посиленні контролю за дотриманням карантинних заходів в області, – зазначив Андрій Бойчук. – Ми повинні реагувати швидко, щоби припинити ріст та стабілізувати ситуацію із захворюваністю на Прикарпатті. Прошу поставитися до цього з усією серйозністю”.

Члени комісії одноголосно ухвалили рішення про посилення заходів, передбачених Постановою КМУ від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», а саме:

– обмежити проведення масових заходів за участю більш як 20 осіб;

– заборонити здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння,

– обмежити проведення дискотек, роботу розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування з організацією дозвілля, у тому числі проведення святкових заходів, банкетів, публічних подій;

– посилити контроль за масковим режимом у громадських місцях.

Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Андрій Бойчук доручив розгорнути у закладах охорони здоров’я області 70 додаткових ліжок, визначених для госпіталізації хворих на коронавірусну хворобу, а департаменту фінансів облдержадміністрації вирішити питання щодо виділення п’яти мільйонів гривень для забезпечення киснем додатково розгорнутих ліжок.

Також необхідно збільшити кількість тестувань на COVID-19 та посилити роботу з контролю за дотриманням обмежувальних заходів. Тому головам районних державних адміністрацій, а особливо керівникам органів місцевого самоврядування, необхідно забезпечити на період дії карантину виконання обмежувальних протиепідемічних заходів, визначених постановою КМУ № 1236.

Окрему увагу керівник області звернув на необхідність посилення роз’яснювальної роботи серед населення, особливо тих районів та міст, де спостерігається найбільший ріст захворюваності. З цією метою буде задіяно спеціальну техніку із гучномовцями для оголошення інформації про заходи із запобігання хворобі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *