Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Андрій Бойчук: «Влада має чути проблеми людей, їхнє вирішення є оцінкою нашої спільної роботи»

Голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчука провів робочу нараду щодо ефективності діяльності ОДА у 2020 році та I кварталі 2021 року. Участь в її роботі взяли керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральної виконавчої влади та голови райдержадміністрацій.
Зокрема, про результати рейтингової оцінки за IV квартал 2020 року та сформовані показники діяльності облдержадміністрації за I квартал цього року доповів директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Сергій Подошва. Він повідомив про успіхи та проблемні питання, які існують в освітній, медичній, соціально-економічній сферах області відповідно до рейтингових показників регіонів України.

Своєю чергою Андрій Бойчук зазначив, що зараз необхідно чітко напрацювати план дій із кожного проблемного питання та консолідувати всі зусилля для того, щоб в перспективі вийти на належний оціночний рівень.

«Ми розуміємо, що країна змінюється, проводиться багато реформ, тому кожен з нас повинен ефективно працювати та втілювати в життя державну політику на місці. Також звертаюся до голів райдержадміністрацій та ОТГ бути ближчими до людей та чути їх проблеми. Бо саме їх вирішення і є для нас оцінкою нашої спільної роботи», – зауважив голова облдержадміністрації.

За підсумками наради дано відповідні протокольні доручення та визначено терміни виконання покладених завдань.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *