Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Андрій Бойчук зустрівся з румунськими дипломатами

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук провів зустріч із Генеральним консулом Румунії в Чернівцях Іриною – Лореданою Стенкулеску та консулом Даном Константіном.

В ході діалогу обговорили стан і перспективи подальшої співпраці. Відзначалося, що Прикарпаття має тісні стосунки із сусідньою державою, особливо в науково-технічній, торговельно-економічній та культурній сферах. У рамках програм «Румунія-Україна» та «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна» область безпосередньо з румунськими партнерами втілює 24 проєкти у сфері охорони здоров’я, туризму, освіти, охорони навколишнього середовища та безпеки.

Керівник області та Генеральний консул  обмінялися думками щодо  стану впровадження реформи децентралізації в Україні та напрацювань у рамках програми прикордонного співробітництва (ППС). Окрему увагу звернуто на перспективи відкриття пункту перетину між Україною та Румунією у Верховинському районі. Адже це дозволить спростити пряму комунікацію жителів з того і цього боку кордону.

«Румунія є одним із найбільш жорстких критиків політики Кремля та послідовно виступає за посилення санкційної політики ЄС. Саме тому наша подальша співпраця є дуже важливою. Сьогоднішня зустріч стала черговим кроком для поглиблення партнерства – на нас чекає продуктивна робота», – наголосив Андрій Бойчук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *