Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Андрій Ярмольський: Ключовим завданням приватизації на Прикарпатті є пошук потенційних інвесторів, які зможуть перетворити неефективні об’єкти нерухомості на джерело прибутку

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Андрія Ярмольського відбулося засідання робочої групи з питань ефективного використання державного майна в області.
Зазначалося, що основним завданням робочої групи є опрацювання переліку потенційних об’єктів нерухомості, які на сьогодні не використовуються належним чином, та інформування інвесторів, зокрема, представників бізнес-середовища про наявність таких будівель.

«Ключовим завданням приватизації на Прикарпатті є пошук потенційних інвесторів, які зможуть перетворити неефективні об’єкти нерухомості, які наразі не приносять дохід, на джерело прибутку, – наголосив Андрій Ярмольський. – Нові капіталовкладники, котрі дадуть «друге дихання» об’єктам, сприятимуть надходженню фінансового ресурсу у місцеву казну, розвитку підприємництва та створенню робочих місць».

Додамо, що з переліком об’єктів нерухомості, які пропонуються для приватизації, можна ознайомитися на сайті https://privatization.gov.ua/.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *