Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Антикорупційна кампанія “Стоп корупції” в дії ….

Розпочалася реалізація антикорупційної кампанії «Стоп корупції!», ініційованої Івано-Франківською територіальною організацією «Солідарності».

Розпочалася реалізація антикорупційної кампанії «Стоп корупції!», ініційованої Івано-Франківською територіальною організацією «Солідарності».

23 липня стартував один із перших етапів проекту. В різних установах районного центру будуть розміщені інформаційні бюлетні, де вказаний номер телефону гарячої лінії для звернення у випадку корупційних дій чиновників та правоохоронців. Така візуальна реклама антикорупційного проекту стане ефективною допомогою для пересічних громадян.

Завдяки партнерам-юридичним кампаніям вдалося підготувати шаблони типових скарг до правоохоронних органів, які будуть передаватись у відповідні установи, зокрема і через депутатські звернення, на які представники влади та інших антикорупційних структур зобов’язані реагувати у визначеному законом порядку.

Підтримав антикорупційну ініціативу «Stop корупції» голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз. Він зустрівся з координаторами проекту в Надвірянському районі Сергієм Волошином та Олегом Антонюком і запевнив у максимальному сприянні в реалізації такої громадської ініціативи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *