Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Антикорупційна програма Міноборони передбачає захист військовослужбовців як громадян УкраїниНа цьому наголосив виконуючий обов’язки начальника Управління з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України Юрій Онисковець під час брифінгу щодо антикорупційної діяльності оборонного відомства.

«Антикорупційна програма Міністерства оборони України на 2015 – 2017 роки передбачає соціальне, матеріальне, речове та харчове забезпечення військовослужбовців, а також захист їх, як громадян нашої держави», – підкреслив Юрій Онисковець.

За його словами, Антикорупційна програма дозволяє суттєво посилити відповідальність посадових осіб за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Він повідомив також, що в Управлінні з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України створена і працює телефонна «гаряча» лінія.

Якщо військовослужбовцям стали відомі факти, пов’язані із проявами корупції у своїй військовій частині, вони можуть одразу зателефонувати за номером (044)454-73-07, та повідомити про вчинення правопорушень.

Виконуючий обов’язки начальника Управління з питань запобігання та виявлення корупції підкреслив, що у разі отримання таких сигналів, того ж  дня усі зазначені факти будуть ретельно перевірені, і, у разі підтвердження, після відповідного службового розслідування керівництвом оборонного відомства будуть прийняті рішення.

Юрій Онисковець розповів також про започаткування практики регулярних відряджень фахівців Міноборони в райони проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, з метою  проведення бесід з військовослужбовцями та збору інформації про можливі корупційні дії з боку посадових осіб.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *