Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

АРТпростір у Надвірній відкрили культурно-мистецький проєкт

Сьогодні, 18 квітня, у Надвірній відкрили культурно-мистецький проєкт АРТпростір на базі дитячої художньої школи. Мистецький проєкт вдалося реалізувати спільними зусиллями протягом чотирьох місяців.

Навчання в АРТпросторі буде для дітей різної вікової категорії і звичайно для мешканців району та міста, які бажають записатися на платні курси. Талановиті та досвідчені педагоги навчать малювати кожного дорослого і малюка та уміло відкриють безмежно цікавий світ мистецтва.
Тут безліч переваг:
зручне розташування;
дуже цікава авторська навчальна програма;
неймовірно гарний інтер‘єр та атмосфера що надихає;
індивідуальний підхід до кожної творчої особистості;
участь учнів у цікавих проєктах, виставках та конкурсах.
Керівник апарату Івано-Франківської ОВА Ярослав Дем’янчук привітав з нагоди урочистого відкриття та вручив найвищу нагороду в області –медаль «За заслуги перед Прикарпаття» керівнику Надвірнянської художньої школи Жанні Бондаренко.
У день відкриття АРТпростору на адресу колективу дитячої художньої школи, який очолює досвідчений керівник Жанна Бондаренко прозвучало багато похвальних слів. Та й не могло бути інакше під час такої знакової святкової події, бо своєю натхненною і безкорисливою працею на славу рідного міста вони заслужили подячних вітань, гарних подарунків і красивих живих квітів.
Колектив дитячої художньої школи та гостей виставкового залу привітав начальник Надвірнянської РВА Володимир Пасько.
”Ми сьогодні, у цей непростий час, можемо спілкуватися й ділитися приємними миттєвостями та бачити ці чудові роботи. Художня школа є нашою установою, для якої Надвірнянська РВА робила та робить все можливе, щоб тут були майданчики для обміну думок та досвіду між поколіннями митців. Дякую усім, хто долучився до створення цього унікального АРТпростору”, – зазначив Володимир Пасько.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *