Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Басейн у “Квітці Карпат”

Саме над цим, за ініціативи громадськості, роздумують представники виконавчої та представницької гілок влади. Дошкільний навчальний заклад «Квітка Карпат» збудований Надвірнянським лісокомбінатом і для повноцінного розвитку малечі вони й передбачили спортивний зал із плавальним басейном. Умовою успішного функціонування було централізоване опалення міста, у 1993 році, коли зважаючи на тодішні важкі економічні умови та затвердження графіку водопостачання утримувати цей об'єкт стало неможливим.
Нещодавно це питання обговорили  у райдержадміністрації за участю заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука, начальника відділу освіти РДА Степана Северилова,  депутатів районної та міської рад, представників міської ради, а також громадських активістів. Після наради вони разом оглянули приміщення, констатувавши, що спортивний зал арочого типу і балки є дерев'яними, тому тільки після надання технічних висновків можна буде говорити про подальші кроки. Також дано доручення керівництву ДНЗ вишукати проектно-кошторисну документацію.
На перспективу вже видно, що тут можливе облаштуванням додаткових груп, гімнастичного залу та відновлення роботи самого басейну. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *