Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Бажаєте стати донором, а часу обмаль – мобільна бригада забору крові приїде до вас на роботу

Як ми писали раніше (https://bit.ly/3IJTqJh), в Україні триває загальнонаціональна акція «Твоя кров може воювати. Стань донором». Зважаючи на важливість забезпечення запасами крові під час повномасштабної війни, організувати День донора на можна робочому місці або й середмісті.

Про таку можливість повідомляють у департаменті охорони здоров’я ОДА. В області функціонують виїзні бригади, які за попередньою домовленістю приїжджають у колективи зі спеціальним обладнанням. Крім того, саме на Прикарпатті є єдиний в Україні мобільний пункт забору крові, який надали представники організації «Ротарі клуб».

Днями в середмісті Івано-Франківська відбулася чергова акція. Кров здавали студенти та викладачі Івано-Франківського національного медичного університету поблизу свого вишу. Також приєднатися могли охочі й серед перехожих.

«Дуже відрадно, що містяни розуміють всю важливість донорства крові. Також велика подяка нашим студентам, майбутнім медикам, які вже навіть в студентські роки долучаються до порятунку людського життя, здавши кров, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко. – Звісно ми дуже вдячні всій спільноті «Ротарі клубу», завдяки якій маємо унікальну можливість забору крові практично в будь-якій частині області».

Додамо, що нещодавно придбано намет вартістю близько 50 тис. грн для комфортного перебування донорів, які очікують на донацію. В наметі тепло і затишно, можна попити теплого чаю та зачекати своєї черги здати кров у належних умовах.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *