Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Базові цінності Європейського Союзу змінюють Україну

У третю суботу травня Україна щорічно відзначає День Європи. Офіс віцепрем’єрки з питань з питань європейської та євроатлантичної інтеграції ініціює онлайн-відзначення тижня Європи в Україні з онлайн-марафоном #миEUкраїна у соціальних мережах, зокрема FB-сторінках Уряду, міністерств центральних органів виконавчої влади та облдержадміністрацій. Триватиме тиждень Європи цьогоріч з 10 до 15 травня.
Онлайн-марафон проходитиме в межах урядової комунікаційної кампанії EUКраїна про шість базових європейських цінностей і практичний зміст здобутків, переваг та можливостей, які з’являться в українців завдяки реалізації стратегічного курсу України на членство в ЄС (євроінтеграції).

Серед шести базових цінностей ЄС – повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини, включно з правами меншин.

Мета цього марафону – підвищити обізнаність українців про шість базових цінностей Європейського Союзу шляхом прикладів ухвалених і реалізованих рішень органів державної влади, які є демонстрацією втілення цінностей ЄС, а також тих, що трансформують Україну в цілком європейську країну.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *