Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Базовий тренінг «Молодіжний працівник»

   

   

17-20 вересня 2015 року в м. Чернівці відбулася перша частина Всеукраїнського базового тренінгу «Молодіжний працівник» з метою залучення молоді до співпраці з органами виконавчої влади. Організаторами даного проекту виступили Міністерство молоді та спорту, Програма розвитку ООН в Україні, Державний інститут сімейної та молодіжної політики та управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації.
В тренінгу взяли участь 21 учасник з Івано-Франківської, Закарпатської , Чернівецької та Хмельницької областей, люди які дотичні до впровадження молодіжної політики. Державні службовці, представники молодіжних громадських організацій, освітяни, ініціативні та перспективні громадяни України, яким не байдужа доля молоді у нашій країні. Надвірнянщину представляла начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Христина Богославець.
На тренінгу розглядались актуальні питання сьогодення, щодо розвитку молодіжного руху: «Молодіжна політика», «Соціальне замовлення», «Проектний менеджмент» та «Персональна компетенція». Багато занять проводилось в групах на конкретні завдання: написання проекту, формування команди, співпраця різних структур задля покращення життя молоді та інше.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *