Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Безбар’єрність як суспільна норма»: у Києві відбулась зустріч керівників регіональних департаментів культури та інформаційної політики


Її провели МКІП спільно з радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності, за підтримки Дитячого Фонду ООН (UNICEF). До події доєдналися представники МКІП, Офіс Президента УкраїниUNICEF Ukraine, а також – експерти з міжнародних, всеукраїнських громадських організацій та бізнес-спільнот.

Від Івано-Франківської ОДА участь у зустрічі взяла начальник управління культури, національностей та релігій Тетяна Бойко.

«Безбар’єрність – це суспільна норма. Сьогодні стандарти безбар’єрних культурних та інформаційних послуг формують вимоги до нашої роботи як працівників сфери. Ми маємо дослухатися до потреб різних людей та реалізовувати системні рішення у кожному регіоні країни», — сказав Ростислав Карандєєв, т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України.

Під час зустрічі презентували дослідження актуальної суспільної думки щодо політики безбар’єрності в Україні, а також Комунікаційну стратегію для підтримки реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

Крім того, учасники обговорили вплив та роль політики безбар’єрності з метою підтримки та стабілізації суспільства та ознайомились  Програмою надання культурних послуг для захисників та захисниць України та проєктом створення Регіональних мап безбар’єрних культурних послуг.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *