Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Безоплатна державна реєстрація землі


 


 

ДЕРЖАВА ВИДІЛИЛА ЖИТЕЛЯМ ПРИКАРПАТТЯ 53 950 ГРН. ДЛЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЗЕМЛІ

З моменту вступу в силу Закони України «Про Державний земельний кадастр», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та інших законодавчих ініціатив уряду в сфері земельних відносин, процедура державної реєстрації прав власності на земельні наділи істотно змінена.


 


А саме, черги в органах земельних ресурсів практично ліквідовані завдяки ефективному функціонуванню Національної кадастрової системи, яка зробила дану процедуру на 95% електронною.


 


Наразі послуга державної реєстрації прав власності на земельні ділянки коштує 65 гривень, але така сума нерідко є обтяжливою для малозабезпечених верств населення нашої держави. Тому за ініціативи Держземагентства та в рамках програми економічних реформ Президента України на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» з Держбюджету виділено кошти для сплати послуги державної реєстрації прав власності на земельні ділянки замість людей.


 


Зокрема, на Івано-Франківську область виділено 53 950 гривень, якими буде сплачуватись дана послуга.


 


Першочергово дані кошти буде спрямовано ветеранам війни та інвалідам І та ІІ групи, оскільки саме ці категорії населення перебувають у найбільш скрутній соціально-економічній ситуації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *