Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Бібліотечний візит


     З черговим візитом «Вчимося у колег» бібліотечні працівники району відвідали Добротівську та Верхньомайданську бібліотеки-філії.


     З черговим візитом «Вчимося у колег» бібліотечні працівники району відвідали Добротівську та Верхньомайданську бібліотеки-філії.

Добротівська сільська філія розташована в приміщенні сільського будинку культури, займає дві кімнати. Завідувач бібліотекою Леся Микитишин зустріла колег, розповіла про роботу книгозбірні. Учасники візиту оглянули бібліотеку, книжкові виставки, ознайомились із напрацюваннями колег. З бібліотеки вирушили до музею історії села. У світлиці гостей зустріли школярі, які представили літературно-музичну композицію «Хата моя, біла хата». У музеї-світлиці все влаштовано так, як було колись в хаті: піч, колиска, скриня і т. д. Тут проводять години народознавства, уроки з історії села. Директор школи Янко Іван Михайлович запросив учасників візиту до музею села, провів цікаву екскурсію (про екскурсію див. travelclub.if.ua).

Верхньомайданська бібліотека-філія розташована в окремому будинку, по сусідству з поштою, займає одну простору кімнату. Хоч будинок давній, не сучасний, але в бібліотеці затишно, естетично, зі смаком оформлено різні куточки, книжкові виставки. Секретар сільської ради Оксана Станкевич розповіла про роботу бібліотеки, відзначивши її з позитивної сторони. Зауважила, що у зв»язку із відсутністю в селі клубної установи, завідувач бібліотекою Галина Токарук разом з місцевою владою, духовенством, школою організовує дозвілля односельчан, влаштовує різні заходи на відзначення державних, релігійних свят тощо. Галина Михайлівна створила в бібліотеці міні-музей села, в якому представила вишивку, народні строї, речі побуту. Завідувач бібліотекою розповіла про свою роботу, про проекти, які реалізовує бібліотека («Звичаї та традиції села», «Відомі люди села», Вулицями нашого села», «Легенди села»), акції : «Подаруй бібліотеці книгу», «Приведи в бібліотеку друга», «Літні читання».

Учасники семінару пройшли також хресною дорогою, яка влаштована за 2 км від центру села в лісі. Капличка, хресна дорога влаштована з ініціативи родини покійного місцевого поета Юрія Дутки, а доглядає за нею завідувач бібліотеки з дітьми-користувачами книгозбірні. (див. travelclub.if.ua)

Добре кажуть в народі, що краще один раз побачити, як кілька разів почути. Бібліотекарі району з охотою приймають участь в таких візитах. Таким чином знайомляться з напрацюваннями колег та набираються досвіду і нових вражень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *