Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Більше ніж в 1,5 рази зросла сума нарахованих фінансових санкцій суб’єктам господарювання Прикарпаття за порушення при продажу алкоголю та тютюну

За результатами заходів, спрямованих на зменшення тіньового обігу підакцизних товарів з початку року фахівцями управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС в Івано-Франківській області проведено 234 фактичних перевірки.
За їх результатами до суб’єктів господарювання Прикарпаття, що здійснюють діяльність у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів, застосовано 2,1 млн.грн. фінансових санкцій проти 1,3 млн.грн. в аналогічному періоді минулого року.

Найбільші суми штрафів нараховано за торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін – 650 тис.гривень, за безліцензійну торгівлю алкогольними напоями – 416,5 тис.грн., за реалізацію алкогольних напоїв на розлив на місці у відділі магазину, який не має статусу суб’єкта господарювання громадського харчування – 170 тис.грн., а також за неподання звіту про обсяги та/або обігу алкогольних напоїв – 119 тис.грн.

Крім того, за зберігання алкогольних напоїв в місцях не внесених до Єдиного державного реєстру місць зберігання до порушників застосовано фінансових санкцій на суму 85 тис. грн., за продаж тютюнових виробів з полиць самообслуговування – 54,4 тис. грн., за продаж вин столових без використання РК та КОРО – 27,2 тис. грн.

За реалізацію алкоголю та тютюну особам, які не досягли 18 років нараховано 394,4 тис. грн. фінансових санкцій та анульовано 58 ліцензію на право торгівлі зазначеними товарами.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *