Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Благодійний проект «Повернення доДому»

Сьогодні в музеї історії Надвірнянщини відбулося відкриття виставки картин на підтримку військовополонених моряків. Участь у проекті взяла і Габріелла Ейдер – сестра військовополоненого моряка Андрія Ейдера.
Захід організовано в рамках благодійного проекту «Повернення доДому». Виставку відвідав перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, який запевнив, що райдержадміністрація і надалі буде надавати всебічну допомогу родині Андрія Ейдера. Батько Андрія, з новою сім’єю переїхали з Одеси і зараз проживають у Надвірній.
Метою проведення цієї виставки є привернення уваги суспільства до протиправних дій російського уряду щодо незаконного утримання українських військових у російських в’язницях, а також підтримки наших хлопців, які знаходяться у полоні.
Більше двох місяців художники з усіх куточків України писали картини на подарунок і в підтримку нашим хлопцям, які зараз є військовополоненими у Росії. За приклад була взята картина Beata Kurkul «Маленький кораблик повертайся додому», намальована у перші дні полону.
Учасники заходу також мали можливість не тільки побачити картину Габріелли Ейдер, а й взяти участь у флеш-мобі «Жовто-блакитний кораблик» та придбати благодійну листівку “Повернення доДому” (за мотивами роботи Beata Kurkul ).
Картина Габріелли подарована громаді міста Надвірна та зберігатиметься у Музеї історії.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *