Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Благодійний тур – “Бій за Україну”

Концертний благодійний тур українськими містами під назвою “Бій за Україну” відбувся у Надвірній. На головній сцені району, майдані Тараса Шевченка лунали мелодії і пісні у виконанні Національного президентського оркестру – солісти Вікторія Осадчук, Сергій Гурець та акторів Івано-Франківського драмтеатру.
У мистецькому проєкті взяв дует «Сестри Тельнюк». Диригент оркестру підполковник Максим Гусак розповідає українці борються за право жити на своїй землі. За українське майбутнє. І культурний фронт є надзвичайно важливим у цій боротьбі. За словами митця цей проєкт, є великим концертним дійством. Репертуар: пісні українські та європейські, автентичні і сучасні.

До мистецького проєкту долучилась і заслужена артистка України, акторка Національного Івано-Франківського драматичного театру ім. Івана Франка Олеся Пасічняк. Мисткиня розповідає, для неї надзвичайно важливо брати участь у такій потрібній справі.

Вперше у Надвірній український вокальний дует народних артисток України Сестер Тельнюк, які беручи участь в турне переконані, що саме зараз під час війни ми українці переписуємо свою історію культури та відроджуємо українське мистецтво. Надвірнянська публіка мистецький проєкт прийняла на ура. Кожна така зустріч є підсиленням і об’єднанням нас у боротьбі за нашу суверенність. Виручені кошти артисти віддадуть для потреб ЗСУ.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *