Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Благодійна допомога від міста-побратима Пруднік

  

  

Нещодавно минуло 17 років успішної співпраці Надвірної та Прудніка. За цей час між польським та українським містами налагоджено справді дружні партнерські відносини в різних галузях, зокрема соціально-культурній. Під час останніх офіційних зустрічей керівництва м.Надвірна, Надвірнянського району та м.Пруднік активно проводились переговори щодо розширення співробітництва і на інші сфери життєдіяльності, а саме обмін досвідом та передача спецтехніки для пожежно-рятувальної служби нашого району.
Сьогодні, 25 липня на території Надвірнянського РВ УДСНС України в Івано-Франківській області відбулася церемонія передачі пожежного автомобіля та комплектів спеціального захисного спорядження рятувальникам від міста-побратима Пруднік (Польща). о. Андрій Василів УГКЦ освятив спецтехніку та благословив рятувальників.
В заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, секретар Надвірнянської  міської ради Тарас Пекарський, заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС України в Івано-Франківській області Віталій Федунків, начальник Надвірнянського районного відділу УДСНС України  в області Андрій Мочерняк та представники пожежної служби м. Пруднік Едвард Войтович, Владіслав Вжохол.
Богдан Зеленчук привітав надвірнянських рятувальників із матеріально-технічним поповненням. Висловив слова вдячності польським колегам за постійну підтримку та увагу. Також посадовець подякував рятувальникам за їх нелегку і потрібну людям роботу.

   
    

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *