Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Благодійний фонд “Карітас” Коломийсько- Чернівецької єпархії підтримує вразливі групи населення

    Благодійний фонд «Карітас» Коломийсько-Чернівецької єпархії провів круглий стіл на тему: «Створення механізмів ефективної підтримки вразливих груп населення та медико-соціальних інституцій в малих містах України».

Участь у круглому столі, який пройшов у конференц – залі церкви Возвидження Чесного Хреста, м. Надвірна, взяли представники державних установ: лікарень, інтернатів,  а також представники влади, які безпосередньо займаються проблемами малозабезпечених людей. Метою проведення круглого столу є вивчення потреб організацій. Йдеться не лише про матеріальну складову, але й про навчання кадрів.
«Створення механізмів ефективної підтримки вразливих груп населення та медико-соціальних інституцій в малих містах України» – назва нового проекту, який реалізовує БФ «Карітас
» Коломийсько-Чернівецької єпархії. Він заключається у тому, що буде створено базу даних всіх хто потребує допомоги та людей, організацій, які можуть надати цю допомогу. Проект є пілотним. Він реалізовується, окрім Івано-Франківської області, ще на Волині та Одещині.

– Проект «Створення механізмів ефективної підтримки вразливих груп населення та медико-соціальних інституцій в малих містах України» спрямований на те, щоб ми могли у наших невеликих містах віднаходити ту допомогу, яку не можемо знайти у державних чи приватних організаціях, – каже о. диякон Сергій Триф’як, директор БФ «Карітас» Коломийсько-Чернівецької єпархії.
– Ми будемо займатися у більшій мірі потребами саме організацій. До прикладу, якщо лікарня потребуватиме обладнання, а у нашого партнера воно є, то ми допоможемо його направити за адресою, щоб воно служило ефективно і за призначенням.

Участь у круглому столі передбачала заповнення анкети «Оцінка стану надання допомоги особам з особливими потребами та визначення нагальних потреб, які можуть бути вирішеними на місцевому рівні» та підписання меморандуму про партнерство і співпрацю між БФ «Карітас» Коломийсько-Чернівецької єпархії та соціальними і медичними організаціями.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *