Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Богдан Футерко: Прикарпатські ОСББ реалізовуватимуть енергоефективні заходи за підтримки Фонду енергоефективності

Заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко та заступник директора департаменту – начальник управління інфраструктури департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Юрій Труханівський взяли участь онлайн-заході «Презентація Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків ЕНЕРГОДІМ». Під час зустрічі був підписаний меморандум про співпрацю між органами місцевого самоврядування області та Фондом енергоефективності. Сьогодні від області такий меморандум підписали Надвірнянська, Рогатинська, Яремчанська та Бурштинська міських рад, а також Богородчанська селищна рада.

Як зазначив Богдан Футерко «Івано-Франківська область вдячна Фонду за ініціативність та послідовну роботу з органами місцевого самоврядування та ОСББ області щодо реалізації енергоефективних заходів. Така підтримка є дуже важливою і, переконані, сприятиме енергетичній незалежності держави, а також поліпшить умови життя наших громадян. Програма ЕНЕРГОДІМ є дуже перспективна і цікава для ОСББ області».

Станом на жовтень поточного року до участі у Програмі Фонду енергоефективності вже подано 45 заявок від ОСББ Івано-Франківської області. Вартість проєктів становить майже 55,5 млн грн. Це дуже позитивний показник і область зацікавлена нарощувати його і термомодернізувати житло наших краян.

Фахівцями департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації налагоджена дієва та конструктивна співпраця з ОСББ області щодо вибору оптимального механізму підтримки об’єднань. Наразі готується регіональна програма, метою якої буде підтримка ініціативних ОСББ, які беруть участь у програмі Фонду, а також популяризації можливостей, які пропонує держава для населення в напрямку енергозбереження.

Довідково. Фонд енергоефективності — єдина в Україні державна установа, створена Урядом України відповідно до Закону України «Про Фонд енергоефективності» з метою підтримки ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження, зокрема в житловому секторі, з урахуванням національного плану щодо енергетичної ефективності, зменшення викидів двоокису вуглецю з метою виконання Паризької угоди, забезпечення дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері енергоефективності. Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів Держбюджету України, фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *