Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Богдан Футерко: Приватизація покликана сприяти створенню нових можливостей для бізнесу, громад та залученню інвестицій в область

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань ефективності використання державного майна в області під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Богдана Футерка за участі керівників структурних підрозділів ОДА, обласних управлінь та органів місцевого самоврядування.

Питання ефективності використання державного майна в області та стану його приватизації через аукціон знаходиться на контролі у голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук. Приватизація має сприяти створенню нових можливостей для бізнесу, громад, залученню інвестицій в область та наповненню держбюджету.

Зауважувалося, що в області включено 61 об’єкт до приватизації та приватизовано 26 об’єктів. Від їх продажів до державного бюджету надійшло 11 млн 700 тис. гривень. Проведені перевірки 1033 об’єктів державного майна, виявлено, що 118 з них не використовуються балансоутримувачами. Тож, питання прискорення приватизації цих об’єктів є досить важливим та актуальним.

Під час наради обговорено низку питань щодо передачі державного майна від новостворених районних державних адміністрацій до центрів надання адміністративних послуг органів місцевого самоврядування, реалізації державної регуляторної політики та практичного застосування норм чинного законодавства органами місцевого самоврядування.

Йшлося й про налагодження комунікацій органами місцевого самоврядування із фахівцями Держпродспоживслужби в області задля належного використання ветеринарних об’єктів у територіальних громадах.

Важливим є питання ефективної співпраці робочої групи та органів місцевого самоврядування задля раціонального використання державного майна в області.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *