Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Богдан Футерко: У тергромадах області запровадять систему е-документообігу

Під час робочої поїздки на Львівщину заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко зустрівся із заступником голови облдержадміністраціі з розвитку цифрової трансформації і цифровізації Олександром Кулепіним та представниками Львівської міської ради.

Із експертами із процесів цифровізації обговорили питання впровадження система електронного документообігу для Івано-Франківської області. “Сьогодні важливо оптимізувати процеси управління даними у всьому ланцюгу в найкоротші терміни. Ефективною стане запровадження нової системи е-документообігу в територіальних громадах області”,- наголосив Богдан Футерко.

Система автоматизації документообігу – це багатокористувальницька комп’ютерна програма, впроваджена в установах, яка дозволяє організувати спільну роботу співробітників із різними електронними документами. Впровадження електронного документообігу (ЕДО) дозволить створити єдине сховище даних, систематизувати, прискорити і впорядкувати діловодство.

“Варто відзначити такий вид СЕД, як ECM система (Enterprise Content Management). Це цілий комплекс програм для управління всім корпоративним контентом установи, діловими процесами і спільною роботою співробітників. СЕД класу ECM вирішує найширший спектр завдань в галузі автоматизації документообігу, включаючи забезпечення введення електронних документів (сканування), оцифровки (розпізнавання), безпеки зберігання та інших операцій з документами”,- зазначив заступник голови Львівського КП “Міський центр інформаційних технологій” Дмитро Довбета.

Довідково

Мінцифра інформує: “Щоб цифрові документи належним чином працювали, потрібна надійна система електронного документообігу”. Вона має відповідати ЕС ASIC та єдиному стандарту для бізнесу та влади. https://www.kmu.gov.ua/news/mincifri-prezident-ukrayini-pidpisav-zakonoproekt-pro-rezhim-bez-paperiv

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *