Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Богдан Зеленчук: мужні люди в мирний час, ви завжди на варті!

 

Сьогодні працівники районного відділу Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в області відзначили своє професійне свято – День рятівника.
З цієї нагоди в приміщенні районного будинку культури відбулися урочистості, на які завітали ветерани, офіцери та працівники районного відділу Управління ДСНС України в області, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак, в.о міського голови м.Надвірна Тарас Пекарський.
З вітальним словом та благословенням Господнім виступив о. Андрій Бакота (УГКЦ).
За високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків працівників районного відділу Управління ДСНС України в області нагородили спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.
Хвилиною мовчання вшанували рятівників, які загинули під час виконання своїх службових обов’язків.

Вітаючи працівників служби, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук подякував їм за самовіддану та нелегку працю, побажав твердості духу та успіхів у благодатній справі служіння Україні та вручив спільно з головою районної ради Іваном Гурмаком сертифікат на дві радіостанції (одна стаціонарна, а інша переносна).

Урочистості завершилися святковим концертом у виконанні колективів аматорського мистецтва районного будинку культури.

В рамках відзначення Дня рятівника на майдані Шевченка в м.Надвірна пройшла Всеукраїнська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Акція мала на меті наглядно ознайомити школярів з основами пожежної безпеки, роз’яснити питання безпеки життєдіяльності, популяризації професії рятувальника тощо.
Працівники Надвірнянського районного відділу УДСНС України в Івано-Франківській області провели для присутніх показовий виступ із залученням пожежно-рятувального автомобіля та спеціальної техніки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *