Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Богдан Зеленчук провів засідання робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

  

  
24 жовтня 2017 року в  районній державній адміністрації відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати під керівництвом заступника голови РДА Богдана Зеленчука за участю представників Пенсійного фонду, податкової, центру зайнятості, управління соціального захисту населення та підрозділів РДА.
На засідання робочої групи виносилися питання інформаційних матеріалів стосовно суб’єктів господарювання – страхувальників, які у червні – серпні 2017 року нараховували застрахованим найманим працівникам заробітну плату менше мінімальної згідно листів Надвірнянського об’єднаного управління ПФУ Івано-Франківській області  від 07.09.2017р. № 5560/02, від 10.10.2017 року № 6181/02 Надвірнянської об’єднаної  державної податкової інспекції від 29.09.2017р. № 989/10/09-09-13-119 та стану виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ району.
З метою вжиття дієвих заходів по виплаті заробітної плати менше мінімальної та по донарахуванню до мінімального страхового внеску на засідання робочої групи було запрошено суб’єкти господарювання, які за червень-серпень 2017 року нараховували застрахованим найманим працівникам заробітну плату менше мінімальної. Керівники даних підприємств надали відповідні пояснення.
На засіданні були прийняті рішення щодо роз’яснювальної роботи серед роботодавців щодо дотримання ними вимог законодавства в частині підвищення рівня оплати праці, дотримання норм мінімальної  заробітної плати та легалізації зайнятості населення.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *