Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Богдан Зеленчук взяв участь у вчительській конференції

  

  
29 серпня 2017 року у Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбулося пленарне засідання районної серпн
евої конференції педагогічних працівників району «Нова українська школа: реалії та перспективи».
В роботі конференції взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук та голова районної профспілкової організації працівників освіти Михайло Винник. 
Головна задача навчання в сучасній школі – розкриття здібностей кожного учня, виховання особистості, готової до життя у високотехнологічному, конкурентному світі, людини, яка є відданою своїй Батьківщині. Такого випускника може виховати тільки справжній учитель, – зазначив Богдан Зеленчук. Також посадовець привітав освітян зі святом 1 вересня – Днем знань та висловив вдячність за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу та терпіння. Побажав усім міцного здоров’я, віри в себе й натхнення. 
З доповіддю «Про підсумки функціонування освітньої галузі в 2016-2017 навчальному році та шляхи розвитку освіти Надвірнянського району в 2017-2018 навчальному році» виступив начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов. В обговоренні доповіді взяли участь методист ІМЦ Любов Лисак та методист РІМЦ Лілія Козак. Після обговорення були прийняті рекомендації щодо роботи освітян району в 2016-2017 навчальному році в умовах реорганізації освітньої галузі.
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *