Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Богдан Зеленчук зустрівся з соціальними робітниками Надвірнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

 
Зустріч відбулася у теплій та дружній атмосфері, під час якої були озвучені актуальні питання, які турбують соціальних робітників.  

 
Зустріч відбулася у теплій та дружній атмосфері, під час якої були озвучені актуальні питання, які турбують соціальних робітників.  
У Надвірнянському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ( директор Роман Огерук) сьогодні на обліку перебуває близько 2000 одиноких жителів району та громадян, які опинилися у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям, стихійним лихом, інваліди. Загалом же територіальний центр, який фінансується з районного бюджету, надає понад  40 різних видів послуг.  
Зустрітися з фахівцями та спільно вирішити ряд наболілих питань прийшов заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук.
Під час зустрічі він акцентував увагу на важливості здійснення гідного соціального захисту та соціального обслуговування людей похилого віку та своєчасного надання їм різних видів допомоги. Нагадав про необхідність тісної співпраці соцробітників із селищним та сільськими головами, депутатами усіх рівнів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *