Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«Будь завжди благословенна, Мамо!» – свято дитячої творчості до Дня Матері

Кожну другу неділю травня ми об’єднуємося в єдиній течії привітань наших чудових мам та бабусь з їхнім професійним святом. Хоча, напевно, так не можна казати, адже мама – це не професія, це покликання. Мами були, є і залишаються найголовнішими людьми на землі для своїх дітей. У будь-якому віці ми відчуваємо материнську підтримку, її турботу і любов. Бог дарує кожній мамі різні насінинки: радість, старанність, слухняність… І від її мудрості залежить, як посіяти так, щоб виросло покоління здорове духовно та фізично. Цієї маминої любові, мудрості та насіння вистачає порівну на кожну дитину. Сьогодні відбувся творчий звіт Надвірнянського районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді, присвячений Дню Матері.
Чудові талановиті вихованці Центру вітали своїх мам, бабусь красивою музикою та піснями, вражали танцювальними постановками та дотепними сценками. Також була представлена виставка творчого доробку гуртківців. Усім охочим запропоновано майстер-класи керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва.
З привітальним словом виступили перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук та міський голова Зіновій Андрійович.
«Свято Матері важливе для кожного з нас. Ми багато чим зобов’язані найдорожчим нашому серцю людям – мамам. Цей день – це чудова можливість висловити свою подяку і безмежну вдячність за все, що вони роблять для нас, за їх любов і розуміння. Тож щиро дякую Вам за тепло, ласку, турботу, любов за недоспані ночі наші любі мами», – наголосив Богдан Зеленчук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *