Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Будівництво автомобільних доріг обговорили на нараді в ОДА

Сьогодні під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Василя Івасика відбулася нарада з питань проведення капітального ремонту автомобільних доріг обласного місцевого значення за напрямками Більшівці – Княгиничі та Сілець – Мединя із використанням золошлакових матеріалів.
У заході взяли участь керівники структурних підрозділів ОДА, ДП «Дороги Прикарпаття», менеджери виробничих підприємств та представники громадських організацій Івано-Франківщини.

«Ремонт місцевих доріг є пріоритетним завданням для обласної влади. Зараз необхідно визначити плани їх проведення, відпрацювати чіткі координаційні дії щодо впровадження нових технологій із реалізації пілотних проектів для організації будівництва якісної дорожньої інфраструктури. Важливим є й опрацювання ефективного механізму їх фінансування», – зауважив Василь Івасик.

Під час наради розглядалися питання виготовлення проектно-кошторисної документації щодо проведення цих робіт та їх фінансування. Також наголошували на необхідності координації зусиль задля вивчення ефективності проведення ремонту доріг та якнайшвидшого їх початку. Обговорювали і якість дорожнього покриття.

Йшлося й про підписання меморандуму про співпрацю між обласною державною адміністрацією та Агенцією місцевого економічного розвитку Прикарпаття для ефективної реалізації цього проекту.

Важливо зазначити, що дорожнє господарство області завжди знаходиться в центрі уваги обласної влади. Центральні органи влади, дорожні організації спільно з обласною державною адміністрацією докладають усіх зусиль для утримання дорожньої мережі в належному стані.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *