Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Бути військовим — престижно!


 Зустріч з військовим….Корисна інформація для молоді.
Професій і спеціальностей безліч у світі, та обрати одну з них, важливу для себе — не просто.


 Зустріч з військовим….Корисна інформація для молоді.
Професій і спеціальностей безліч у світі, та обрати одну з них, важливу для себе — не просто.
Учнівська молодь на студенти вже на порозі вибору майбутнього фаху. Проте, щоб краще та докладніше розповісти їм про хорошу та завжди актуальну професію, як військовослужбовець, 18 квітня 2016 року  районним центром зайнятості було організовано та проведено зустріч із заступником військового комісара – капітана Андрія Левицького. На даний захід були запрошені класний керівник студентів ІІІ курсу Марія Скрипник, психолог Тетяна Сорочинська та соціальний педагог Оксана Бабійчук.
Провідний фахівець з профконсультаційної роботи Уляна Півторанюк перед початком виховної години розповіла про послуги помилки, які виникають при виборі професії, які професії затребувані на ринку праці, про престиж деяких спеціальностей. “Правильно визначитись з майбутнім професійним шляхом — завдання не просте, але сенс є у тому, що цей вибір повинен бути покликанням душі особистості” – наголосила фахівець. Студенти Надвірнянського ліцею захоплено слухали інформацію про навчальні заклади військового спрямування, наведені приклади та власний досвід роботи у військовій службі заставив замислитись над вибором професійного шляху.
Захід пройшов у формі інформаційної дискусії, під час якого представник військомату досить доступно та аргументовано давав відповіді на поставлені запитання.

Відділ активної підтримки безробітних
Надвірнянський районний центр зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *