Відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС
У зв’язку з дощовими опадами, які мали місце 13 та 14 квітня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Паська відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Під час засідання розглянуто питання про попередження щодо погіршення погодних умов на території Надвірнянського району та обговорено шляхи оперативного реагування і вжиття заходів.
З оцінкою обстановки, що склалася на території району та з пропозиціями щодо її нормалізації виступив начальник Надвірнянського РУ ГУ ДСНС в Івано-Франківській області Віталій Федорчук. (more…)
