Перша леді Олена Зеленська ініціює створення Ради безбар’єрності
На засіданні Міжвідомчої робочої групи з розроблення проекту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, яке відбулося 12 квітня, Перша леді Олена Зеленська запропонувала створення Ради безбар’єрності, яка б проводила моніторинг виконання передбачених заходів, розробки та реалізації програм, звітувала про виконання цільових показників.
Ця Рада має стати майданчиком для обговорення та пошуку спільних рішень, в тому числі з питань міжсекторальної взаємодії, що, своєю чергою, забезпечить ефективну реалізацію Нацстратегії безбар’єрності. (more…)