Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Перша леді Олена Зеленська ініціює створення Ради безбар’єрності

На засіданні Міжвідомчої робочої групи з розроблення проекту Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, яке відбулося 12 квітня, Перша леді Олена Зеленська запропонувала створення Ради безбар’єрності, яка б проводила моніторинг виконання передбачених заходів, розробки та реалізації програм, звітувала про виконання цільових показників.
Ця Рада має стати майданчиком для обговорення та пошуку спільних рішень, в тому числі з питань міжсекторальної взаємодії, що, своєю чергою, забезпечить ефективну реалізацію Нацстратегії безбар’єрності.

«Важливо, щоб усі напрацювання були втілені у життя, а не залишились на папері. Тому я пропоную створити Раду безбар’єрності. Основною метою її створення я бачу моніторинг та контроль стану виконання Нацстратегії, реалізації запланованих програм, розроблених на рівні ОДА, узгодження складних питань міжсекторальної взаємодії», – зазначила Олена Зеленська.

До Ради безбар’єрності мають увійти представники центральних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадянського суспільства, експерти та науковці.

«Ми беззаперечно підтримуємо ініціативу Олени Зеленської зі створення Ради безбар’єрності. Я переконаний, що це стане ефективним інструментом реалізації Стратегії у різних сферах життя та допоможе долучитися до цього процесу містам та громадам. Наступним кроком для нас має стати забезпечення своєчасного та належного реагування на звернення громадян щодо незабезпечення доступності об’єктів фізичного оточення. А також – створення дієвого механізму притягнення до відповідальності за порушення у цій сфері. Весь процес моніторингу та контролю має забезпечуватись постійною комунікацією з громадськістю, для чого необхідно надати громадськості дієві інструменти впливу на такий контроль», – наголосив Олексій Чернишов.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *