Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Чемпіонат України в с. Білі Ослави.   В п’ятницю 10 сепня в с. Білі Ослави відбулося урочисте відкриття ІІІ етапу Чемпіонату України з Ендуро. На подвір’ї сільської ради зібралося кілька сотень ослав чан та гостей. На змагання проїхали понад 50 спортсменів, але з-за мікротравм та технічних поломок під час тренувань , на офіційний старт змогли вийти 45 спортсменів. До речі, серед учасників, крім представників різних областей України, були спортсмени з Франції, Німеччини, Росії. Офіційні урочистості з відкриття змагань розпочав сільський голова Микола Щербюк, який подякував односельцям за ентузіазм в організації та підготовки траси для змагань та привітав спортсменів.
Після підняття прапора та спільної молитви, до присутніх з вітальними словами звернулися: директор департаменту економіки, заступник голови ОДА Володимир Попович, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Мирослав Карабін. Від районної влади до присутніх звернулися: заступник голови районної ради Ігор Писклинець та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Тарас Вінтоняк, який за дорученням голови РДА Володимира Калічка привітав білоославчан зі спортивним святом.
Після цього відбувся старт змагань. Обабіч дороги глядачі створили «живий коридор», яким з потужним ревом проносилися мотоциклісти.
В урочищі Дремблюжка розкинулось ціле наметове містечко: палатки і трейлери для ночівлі, штабні палатки оргкомітету та судей змагань, крита сцена для концертів та брифінгів, палатки і цілі площадки виїзної торгівлі.

Найбільше враження справляє сама траса змагань, основні технічні етапи якої знаходяться на терасах ур. Дремлюжка. Побудовані різноманітні фігури з колод: різної висоти, вздовж і поперек траси, перегорода з автомобільних покришок, траншеї з водою, круті підйоми та спуски тощо.
В п’ятницю відбувся брифінг для учасників змагань, жеребкування та брифінг з суддями. Завершився перший день святковою концертною програмою.
Протягом другого дня, незважаючи на сильний дощ, відбувалися змагання. Одне коло траси серед гір, через ущелини, потічки та річку становить 52 км. Учасникам необхідно пройти 6 кіл та технічні і швидкісні етапи.
Незважаючи на дощ, змагання тривали три дні та викликали великий інтерес у жителів краю. З навколишніх районів з'їхалося багато бажаючих подивитися змагання.
І глядачі, і, особливо, спортсмени відмітили високий рівень організації змагань. Слова вдячності звучали спонсорам – небайдужим до цтого виду спорту жителям с. Білі Ослави, а особливо – директору оргкомітету (одночасно і спонсору) – Івану Лейбюку. 
Учасники змагань обійшлися без травм, але, із-за технічних несправностей, до фінішу добралися не всі.
Переможцем серед спортсменів-аматорів став ославчанин Василь Струк.
Серед юніорів переміг Михайло Попелюк з Коломиї, а серед ветеранів – Михайло Голинський з Косівського р-ну.
В категорії Є-1 (об'єм двигуна до 125 куб. см) переміг Сергій Урзунов з Коломиї.
В категорії Є-2 (о. д. до 250 куб. см) – переміг Олександр Костін з Ялти, Кримська Автономна Республіка.
В категорії Є-3 (о. д. до 500 куб. см) перемогу отримав Максим Башмаков, м. Ялта.
І, нарешті, командну перемогу, а, отже, і Перехідний Кубок Карпат, здобула команда "Яліта – спорт" з м. Ялта.
На підсумковому брифінгу учасники дякували ославчанам за щиру і щедру гостинність, сільській владі иа райдержадміністрації за проведену кропітку роботу, а дирекції змагань – за чітку організацію.
До речі, ніхто з учасників змагань не поїхав додому без подарунку – карпатського сувеніру.
Всі побажали один одному: "До зустрічі в наступному році".

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *