Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Через стрімке поширення коронавірусу на території Івано-Франківщини встановлюється «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки

Упродовж минулої доби в області виявлено 2427 нових випадків захворювання на COVID-19. Всього на Івано-Франківщині коронавірус підтверджено у 139 287 жителів області, 3183 особи померли, зокрема, за попередню добу – шестеро людей. Зважаючи на це, рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, починаючи з 00.00 год. 24 січня на Прикарпатті встановлюється «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки, під час якого діятимуть обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня. Про це під час засідання Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС повідомила голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

Керівниця області зазначила, що з часу встановлення «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки здійснюватиметься щоденна оцінка епідеміологічної ситуації в області. Відтак, за необхідності, вживатимуться додаткові заходи, спрямовані на стримування швидкого поширення коронавірусу. Також будуть продовжені графіки роботи пунктів щеплення, щоб максимально забезпечити вакцинацію населення проти COVID-19.

Окрім того, рішенням комісії рекомендовано перевести заклади освіти на дистанційну форму навчання до стабілізації ситуації. Також будуть проводитися перевірки закладів торгівлі, громадського харчування, спортивних залів на предмет наявності у працівників та відвідувачів документів про вакцинацію проти коронавірусу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *