Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Чергова сесія Надвірнянської районної ради

17 лютого відбулася чергова сесія районної ради. В роботі пленарного засідання взяв участь голова районної державної адміністрації Володимир Пасько.
Розпочалася ХІV сесія Надвірнянської районної ради з виконання Державного гімну України. Перед розглядом порядку денного голова районної ради Олександр Кеніз та голова районної державної адміністрації Володимир Пасько вручили почесні нагороди жінкам, яким Президент присвоїв почесне звання  «Мати – героїня». Це 11 жінок Надвірнянського району.

Заслухали депутати звіт райдержадміністрації про виконання районного бюджету за 2021рік. За словами заступниці голови райдержадміністрації Лесі Свідрак районний бюджет за власними надходженнями виконаний в сумі      644 тис грн. Окрім, власних доходів, до районного бюджету надійшла субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери в сумі 100 тис грн. Надходження до загального та спеціального фонду районного бюджету склали 12146,5 тис грн. Видатки загального та спеціального фонду районного бюджету проведено в сумі 18487,1тис грн.

Місцеві обранці заслухали інформацію про внесення змін до районного бюджету на 2022 рік, прийняли звернення до  Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України та до Генерального прокурора України, внесли зміни до двох районних програм та надали згоду на виготовлення науково-проектної документації на виконання робіт із консервації замку у селі Пнів. Окрім того, надали згоду на встановлення системи зовнішнього освітлення на землі поблизу Пнівського замку враховуючи реалізацію проекту «Об’єднанні спадщиною: збереження історичної спадщини фортеці Пнів в Україні та фортеці Ардуд в Румунії з метою розвитку туризму».

Проголосували депутати і про призначення голови Фонду комунального майна Надвірнянського району депутата районної ради Романа Кузюка.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *