Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Чергова зустріч із представниками волонтерської спільноти

14 грудня в Надвірнянській РВА відбулася зустріч народного депутата України Василя Вірастюка із керівниками та засновниками благодійних організацій і благодійних фондів. Участь у заході також взяли перший заступник голови РДА Ростислав Стасько та керівник апарату Микола Кравчук.

«Кожного разу ми збираємося з єдиною метою – допомогти нашим волонтерам, полегшити й спростити їхню діяльність», – зазначив нардеп Василь Вірастюк.

Під час розмови присутні обговорили найнагальніші питання, зокрема, збільшення граничних строків розрахунків за експортно-імпортними операціями; законодавче розмежування благодійної та гуманітарної допомоги; питання відсутності порядку обліку та звітування волонтерами, що є в Реєстрі волонтерів; скасування/зменшення банківської комісії з благодійних платежів; ситуація із ввезенням авто для ЗСУ та їх тимчасовою реєстрацією.

Василь Вірастюк почув пропозиції волонтерів до усіх питань, особливо дискусійних та запевнив, що всі рішення обов’язково будуть напрацьовані спільно, у співпраці з волонтерами.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *