Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Чергове засідання оперативного штабу з координації дій та дотримання правового режиму воєнного стану

У Надвірнянській РВА відбулось чергове засідання оперативного штабу з координації дій та дотримання правового режиму воєнного стану на території Надвірнянського району.
Головне питання обговорення підготовка до нового навчального року в умовах воєнного стану. Організація освітнього процесу залежить від безпекової ситуації в кожному населеному пункті. Заклади освіти до роботи в очному режимі готові – про це повідомив начальник районної військової адміністрації Володимир Пасько.

Керівники закладів освіти поінформовані про персональну відповідальність за організацію безпечних умов для здобувачів освіти та всіх працівників закладу. При організації освітнього процесу в очному або змішаному режимі буде забезпечено безумовне переривання освітнього процесу у разі включення сигналу «Повітряна тривога». Учасники освітнього процесу повинні організовано прослідувати до споруд цивільного захисту та перебувати в них до завершення тривоги. Навчання може завершуватися в укритті, а після відбою тривоги повернутися до приміщення закладу освіти та продовжити процес навчання з урахуванням необхідного корегування.
Також обговорено питання мобілізації до ЗСУ. Керівник Надвірнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Козак доповів про основні виклики мобілізаційного процесу у районі. Першочергово на фронт потрібно транспорт та людський ресурс.
У засіданні штабу взяли участь працівники кіберполіції Івано-Франківщини. Правоохоронці провели навчання головам територіальних громад та працівникам райдержадміністрації, щодо основних вимог інформаційної гігієни в кіберпросторі, роз’яснено про типові види шахрайств та шляхи їх уникнення.
Презентували Проект «MRIYA», який розроблено Департаментом Кіберполіції України та волонтерами України щодо протидії російським окупантам у медіа-просторі.
Кожен українець – ВОЇН на своєму фронті. Наш фронт – інформаційний.
Разом до Перемоги!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *