Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Чергове засідання оперативного штабу

Начальник Надвірнянської районної військової адміністрації Володимир Пасько провів чергове засідання оперативного штабу з координації дій та дотримання правового режиму воєнного стану на території Надвірнянського району.
З метою організації якісного, безпечного оздоровлення та відпочинку дітей Надвірнянщини на порядок денний було винесено питання організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей району.

Під час засідання обговорювалися актуальні питання забезпечення якісного та безпечного оздоровлення дітей, поліпшення якості надання оздоровчих послуг, дотримання державних стандартів та вимог законодавства до порядку надання послуг у сфері дитячого оздоровлення та відпочинку в умовах воєнного стану.

Цього року на території Надвірнянького району в окремих територіальних громадах буде відкрито літні оздоровчі табори з денним перебуванням.

Всі учасники одностайно визнали, що найпершою умовою проведення цьогорічної оздоровчої кампанії має бути безпека дітей під час можливих повітряних тривог, адже сьогодні уся територія України є під загрозою.

Голови територіальних громад доповіли про стан підготовки закладів освіти до нового навчального року.
Не порушувати комендантську годину та дотримуватись всіх норм правового режиму воєнного стану – з таким закликом до громади Надвірнянського району звернувся військовий комендант Євгеній Боднарчук.

У підсумку було надано ряд доручень для налагодження подальшої роботи.

Ми разом Переможемо! Слава Україні! Смерть ворогам!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *