ЧЕРГОВА ЕКСКУРСІЯ ШКОЛЯРІВ В ДЕРЖАВНУ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНУ ЧАСТИНУ № 11
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/04/IMG_0351.JPG)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/04/IMG_0351.JPG)
9 квітня працівниками Надвірнянського РВ У ДСНС спільно з відділом молоді та спорту райдержадміністрації в рамках тижня безпеки життєдіяльності та Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» організовано та проведено екскурсію на території Державної пожежно-рятувальної частини № 11 м. Надвірна, для учнів Парищанської ЗОШ І-ІІІ ст. та Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Під час екскурсії учням було доведено пожежну ситуацію в районі, показано техніку та спорядження яке знаходиться на озброєнні в рятувальників, особливу увагу було звернуто на дотримання правил пожежної безпеки у побуті та під час відпочинку. Також продемонстровано норматив збір і виїзд за сигналом «Тривога», та розгортання відділення з подачею одного ствола «Б» без встановлення автомобіля на вододжерело. ![](https://secureurl.fwdcdn.com/url/kuwI3gpKqgUMrBXa5purbA/aHR0cHM6Ly9tYWlsLnVrci5uZXQvYXBpL3B1YmxpYy9tZXNzYWdlX3JlYWQ_YT1oNnVodDlsREhXZTF6X3VrZFp0R1d5ZmlDOUk1Rk1idFcxUkplclRBTHhTb2Vpd2toNW1LLS1wMW1LbVBaWHpRMzN0NkJhaWI1UUd3WjRUZTR4bGJZaG8wYnBFYUUyWSUzRA?orig_uri=https://mail.ukr.net/api/public/message_read?a=h6uht9lDHWe1z_ukdZtGWyfiC9I5FMbtW1RJerTALxSoeiwkh5mK--p1mKmPZXzQ33t6Baib5QGwZ4Te4xlbYho0bpEaE2Y%3D)
9 квітня працівниками Надвірнянського РВ У ДСНС спільно з відділом молоді та спорту райдержадміністрації в рамках тижня безпеки життєдіяльності та Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» організовано та проведено екскурсію на території Державної пожежно-рятувальної частини № 11 м. Надвірна, для учнів Парищанської ЗОШ І-ІІІ ст. та Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Під час екскурсії учням було доведено пожежну ситуацію в районі, показано техніку та спорядження яке знаходиться на озброєнні в рятувальників, особливу увагу було звернуто на дотримання правил пожежної безпеки у побуті та під час відпочинку. Також продемонстровано норматив збір і виїзд за сигналом «Тривога», та розгортання відділення з подачею одного ствола «Б» без встановлення автомобіля на вододжерело.
0 Коментарі