ЧЕРГОВА ЕКСКУРСІЯ В ПОЛІЦІЮ…
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/04/IMG_0016.JPG)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/04/IMG_0016.JPG)
За ініціативи вчителя Лоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Грицюк Наталії Ярославівни і відділу молоді та спорту райдержадміністрації 01 квітня 2016 року відбулась чергова екскурсія в Надвірнянський відділ поліції.
Реалізовуючи в районі Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Відповідальність починається з мене» учні старших класів Лоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів поспілкувалися з начальником сектору молодіжної превенції Віктором Саюком, який розповів підліткам про професію поліцейського, показав засоби захисту, які діти мали змогу приміряти на собі.
Учні побували у залі засідань відділу поліції, в черговій частині, побачили кімнату для затриманих та ізолятор тимчасового утримання.
За ініціативи вчителя Лоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Грицюк Наталії Ярославівни і відділу молоді та спорту райдержадміністрації 01 квітня 2016 року відбулась чергова екскурсія в Надвірнянський відділ поліції.
Реалізовуючи в районі Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Відповідальність починається з мене» учні старших класів Лоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів поспілкувалися з начальником сектору молодіжної превенції Віктором Саюком, який розповів підліткам про професію поліцейського, показав засоби захисту, які діти мали змогу приміряти на собі.
Учні побували у залі засідань відділу поліції, в черговій частині, побачили кімнату для затриманих та ізолятор тимчасового утримання.
0 Коментарі