Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Чергова прес-конференця керівництва Надвірнянської об’єднаної ДПІ присвячено своєчасним надходженням до бюджету

В Надвірнянській ОДПІ відбулась прес-конференцяначальника ОДПІВасиля Гнатюкана тему «Підсумки роботи та обговорення актуальних питань щодо наповнення бюджету» з представниками ЗМІ району.

В Надвірнянській ОДПІ відбулась прес-конференцяначальника ОДПІВасиля Гнатюкана тему «Підсумки роботи та обговорення актуальних питань щодо наповнення бюджету» з представниками ЗМІ району.
Посадовець зазначив, що Надвірнянська об»єднана ДПІ веде постійну і наполегливу роботу зі своєчасного та повного надходження платежів до бюджету. У своїй роботі податківці прагнуть підвищити рівень добровільного виконання платниками податків податкових зобов'язань. Підбивши підсумки роботи за 2015 рік, посадовець зазначив, загального бюджету району надійшло 539,3млн.грн., до державного – 423,4млн.грн., а місцевий бюджет отримав – 115,9млн.грн.
Продовжуючи розмову, начальник фіскальної служби району наголосив, що на сьогодні тема підвищення заробітної плати та її легалізація є дуже актуальною. Працівниками інспекції проводиться роз»яснювальна робота з роботодавцями для того щоб стимулювати їх підвищити заробітну плату та відмовитись від її виплати в «конвертах». Так, протягом 2015 року за рахунок проведених співбесід 113 роботодавців офіційно працевлаштували працівників, 3 суб»єкти господарювання, притягнено до відповідальності. Додатково до місцевого бюджету надійшло податку на доходи фізичних осіб у сумі 42,3тис. гривень.
 Водночас, навантаження на заробітну плату у 2016 році зменшено майже вдвічі, тобто роботодавці будуть сплачувати 22% єдиного соціального внеску від нарахованої зарплати, а працівники, що сплачували 3,6% ЄСВ із заробітної плати у минулому році – в цьому році звільнені від сплати ЄСВ
Василь Гнатюк повідомив, що максимальна увага приділяється аналітичній роботі із мінімальним втручанням у справи сумлінних платників податків. ДПІ здійснює контрольно-перевірочну роботу виключно щодо тих суб’єктів господарювання, діяльність яких має ознаки певних вагомих ризиків.
Впродовж 2015 року працівниками ДПІ було проведено 7 планових та 35 позапланових документальних перевірок юридичних осіб, за результатами яких донараховано 5,7 млн.грн. податкових зобов'язань.
Нагадав, що 1 січня 2016 року та до 1 травня 2015року триватиме кампанія декларування доходів громадян. У 2016 році декларування доходів пов’язано з виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб норм Податкового кодексу України, згідно з якими громадяни зобов’язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками 2015 року, в тому числі через Інтернет, скориставшись оnlain-сервісом ДФС.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *