Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Чергове віче в Надвірній

        На майдані Шевченка в Надвірній відбулось традиційне віче, присвячене територіальній цілісності України та подіям на Донбасі. Захід розпочався молитвою за Україну.  Хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, які загинули на сході країни, у зоні АТО. Помічник голови райдержадміністрації  Іван Бурій поінформував присутніх про організацію та відправлення 40 бійців 5-го батальйону територіальної оборони Прикарпаття  на навчання на полігон в Рівне. Це відправлення відбулося при взаємодії голови Надвірнянської райдержадміністрації Михайла Іваночка, помічника голови Івана Бурія та за сприяння об’єднаного Надвірнянсько-Богородчанського військкомату.
       Інформуючи Іван Бурій зазначив про виділення матеріальної допомоги у розмірі 1000 грн. подарунків та дров 3 воякам АТО Василю Голінею, Андрію Піхоровичу та Василю Тимківу з с. Красна.
       Під час віча бійцю Андрію Непеляку, який був призваний до армії 10 квітня головою РДА Михайлом Іваночком було вручено грамоту та матеріальну допомогу 1000 грн.
       У своєму виступі голова Надвірнянської райдержадміністрації сказав … « Революція Гідності пройшла, але боротьба продовжується. Український народ кров’ю виборює свою Незалежність.  На сході України йде визвольна війна, яку ще й  досі називають АТО. Уже понад триста років українці борються за свою державу…».     
Також випущено під заставу в 60 тис. грн. командира 5-го батальйону Віталія Комара, який був заарештований в Одесі це було сказано на  віче.
Перед Надвірнянцями виступили депутат обласної ради, поет Ярослав Ткачівський та представники громадськості району.   

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *