Чергове засідання робочої групи з питань інформаційного забезпечення XXII Міжнародного Гуцульського фестивалю
Сьогодні, 21 липня, відбулося засідання робочої групи з питань інформаційного забезпечення 22-го Міжнародного Гуцульського фестивалю…Ознайомивши присутніх з планом роботи, голова робочої групи Ігор Середюк представив кілька електронних та паперових версій макету виготовлення фестивальних біг-бордів та сіті-лайтів. Члени робочої групи прозвітували про проведену роботу:
• створено фестивальні тематичні сторінки в соціальних мережах Фейсбук та Вконтакте
• підготовлено добірки інформаційних матеріалів про Надвірнянщину
• підготовлено проект офіційного інформаційного листа для районів – потенційних учасників Фестивалю та гостей.
Крім того, Ігор Середюк запропонував для обговорення макет рекламно біл-борду з використанням репродукції картини відомого художника Надвірнянщини Яреми Оленюка «Гуцули».
За результатами обговорення прийнято рішення затвердити запропонований варіант та подати на розгляд співголів оргкомітету. Робоча група працюватиме надалі згідно з планом, затвердженим на засіданні 14.07.2015 р.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/07/%D0%A4%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C-%D0%B5%D0%BC%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B0-1_37.jpg)
0 Коментарі