Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Четверта Всеукраїнська спартакіада серед потерпілих на виробництві “Сила духу”

   

   

19 травня 2016 року на базі спортивного комплексу Івано-Франківського коледжу фізичного виховання відбулися відбірні змагання четвертої Всеукраїнської спартакіади праці „Сила духу” серед потерпілих на виробництві: з армрестлінгу, гирьового спорту, бомбаскету, дартс, настільного тенісу та шахів.

   
Організатором спартакіади є управління виконавчої дирекції Фонду у Івано-Франківській області.
Це перший етап IV Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу» – відкритого спортивного заходу, що проводиться щорічно з метою підтримки потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Спартакіада – вагома складова реабілітації потерпілих на виробництві та їх залучення до активного суспільного життя.
Надвірнянщина представила команду  в якій налічувалося 11 потерпілих. Капітан команди начальник відділення Фонду в Надвірнянському районі Ганна Гутин.  Надвірнянців особисто підтримав голова Надвірнянської районної державної адміністрації Олександр Кеніз, який своєю присутністю надав сил для перемоги.

   
Всі учасники продемонстрували свою спортивну підготовку, майстерність, розкрили нові таланти, повірили у власні сили та отримали позитивні емоції.    У кожного з учасників своя непроста історія. У різний час, при різних обставинах сталося лихо, що призвело до інвалідності, і змусило вже по-іншому будувати своє життя. Але це не зламало жодного з них, змусило виробити силу духу, волю до життя, знаходити і шляхи до виживання, і прагнення фізичної активності. І нехай вони не професіонали в спорті, але здібності більшості з них примушують поважати їх величезну жагу до життя.         
        Переможці та призери з видів спорту в особистій першості отримали грамоти та медалі а саме за:
1 місце з дартсу Божак Марія Олексіївна
1 місце з  бомбаскету  Недзведська Тетяна Іванівна
2 місце з дартсу Андрейчук Роман Васильович
2 місце з  армрестлінгу Дмитраш Василь Михайлович
3 місце гирьового  спорту Винничук Андрій Йосипович
3 місце з настільного тенісу Типусяк Марія Іванівна
3 місце з настільного тенісу Волощук Богдан Романович
3 місце з шахів Туранський Іван Петрович
Такі змагання дуже важливі для соціальної реабілітації людей з обмеженими можливостями, зміцнення їх впевненості в собі. Сама по собі участь у спартакіаді – це вже перемога кожного над обставинами життя.
        На обласній спартакіаді Надвірнянське відділення зайняло ІІ загальнокомандне місце у ІІ обласній спартакіаді серед інвалідів праці «Сила духу» і нагороджено грамотою  та кубком.
Спортсмени, які вибороли перші місця, візьмуть участь у фінальних змаганнях IV Всеукраїнської спартакіади, які пройдуть у червні у м. Ужгород.
З перемогою команду відділення Фонду привітав заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, керівник апарату РДА Микола Кравчук та   начальник управління соціального захисту населення РДА Ярослав Гундяк, які        побажали здоров’я, сили духу та всіх благ.    

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *