Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Світлана Онищук: Співпраця з міжнародними партнерами сприяє наданню допомоги тим людям, які опинились у важких життєвих ситуаціях

З 2015 року на теренах України втілює свої проєкти французька неурядова організація БФ «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ». Вона працює у кількох напрямах, а саме: соціальний захист, охорона здоров’я та психологічна підтримка. Реципієнтами організації є люди, котрі постраждали від гуманітарної кризи.

Сьогодні з представниками організації зустрілася голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Йшлося про перспективи реалізації соціальних ініціатив на Прикарпатті за підтримки міжнародних партнерів.

Зазначалося, що наразі французька організація готова втілювати спільні проєкти на Прикарпатті. Задля цього з головами Калуської та Надвірнянської районних військових адміністрацій підписали Меморандум про співпрацю з БФ «Прем’єр Уржанс Інтернасьональ».

На території цих районів буде реалізовуватись проєкт «Сила в єдності», який націлений:

  • надати психологічну підтримку вразливим категоріям населення;
  • підвищити обізнаність в сфері фізичного та ментального здоров’я, соціального захисту, протидії гендерно-зумовленому насильству;
  • забезпечення матеріальною підтримкою вразливих категорій (йдеться про послугу «Соціальне таксі» та надання ваучерів на придбання медикаментів).

Як зазначила керівниця області, сьогодні на Прикарпатті втілюється чимало загальнодержавних проєктів, зокрема, які ініціювала перша леді Олена Зеленська щодо підтримки ментального здоров’я, соціального захисту, а також власних ініціатив, спрямованих на допомогу тим, хто цього зараз вкрай потребує.

«Переконана, співпраця з міжнародними партнерами допоможе нам зробити більше і подати руку допомоги тим людям, які опинились у важких життєвих ситуаціях.

Реалізація соціальних ініціатив, допомога людям вразливих категорій – це та багато іншого вдається втілювати на Прикарпатті за підтримки міжнародних партнерів», – резюмувала Світлана Онищук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *