Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ЦНАПи Прикарпаття отримали обладнання Swiftpro від Мінекономіки

Улютому 2023 року центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи) восьми громад Івано-Франківської області отримали нове обладнання для виготовлення документів водія – Swiftpro. Це стало можливим завдяки спільній ініціативі Міністерства економіки України та Міністерства цифрової трансформації України і територіальних громад області. Передача принтерів здійснювалася відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.01.2023 № 45-р .

Swiftpro – це інноваційна технологія, яка дозволяє виготовляти водійські документи у форматі пластикової картки. Це забезпечує значно вищий рівень захисту від підробки та зловживань, а також дозволяє зручно зберігати та носити документи з собою.

«Нове обладнання дозволить розширити переліки адміністративних послуг, які суб’єкти звернення можуть отримати у ЦНАПах», – зазначив заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації (CDTO) Богдан Футерко.

Окрім того, нове обладнання вже вдалося протестувати та запустити в роботу у ЦНАПі міста Івано-Франківськ. Отримані результати свідчать про його високу ефективність. Для того, щоб отримати водійські документи за допомогою Swiftpro, необхідно мати попередньо підготовлений пакет документів та записатися на прийом до ЦНАПу. З собою необхідно принести:

– паспорт громадянина України та витяг з реєстру територіальної громади щодо реєстрації місця проживання;

– ідентифікаційний код;

– попереднє посвідчення водія ( за наявності);

– медичну довідку (за наявності, у період воєнного стану не вимагається);

– квитанції про оплату адміністративного збору 254 грн. (оплата здійснюється банківською картою або готівкою у касах банку чи терміналах самообслуговування).

Працюємо задля підвищення якості та доступності надання адміністративних послуг у ЦНАП для всіх відвідувачів області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *