Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Cпортивні ігри, присвячені 72-річниці створення УПА і відзначення Дня Українського козацтва

       В Надвірнянському районі продовжується відзначення 72-річниці створення УПА і відзначення Дня Українського козацтва. На майданчику з міні-футболу спорткомплексу ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», в спортзалі Надвірнянської ЗОШ № 1 та приміщенні шахово-шашкового клубу «Інтелект» відбулися районні спортивні ігри, які включали наступні види спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

    В іграх взяли участь команди трудових колективів філії ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Надвірнянський РЕМ, відділу освіти райдержадміністрації, Надвірнянського РВ управління ДСНС України в області, команди сіл Лоєва та Пнів, а також команда громадського формування самооборони.  Організатором ігор виступив відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації за  сприяння відділу освіти РДА.    
   У змаганнях з шашок переміг Ігор Паньков, з шахів – Володимир Григораш – обидва представники команди Надвірнянського районного відділу управління ДСНС України в області.
       В настільному тенісі третьою була команда с. Пнів, другою – філії ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Надвірнянський РЕМ,  перемогу здобула команда відділу освіти РДА.

В змаганнях з волейболу третє місце посіла команда РВ управління ДСНС України, друге – філії Надвірнянський РЕМ, перемогу здобула команда  відділу освіти РДА.
  У змаганнях з міні-футболу – третіми були футболісти команди с. Лоєва, другими – відділу освіти РДА, а перемогла команда філії Надвірнянський РЕМ.

   В загальнокомандному заліку третє місце виборола команда відділу освіти РДА, друге – команда Надвірнянського РВ управління ДСНС України в області, а перемогла команда філії ПАТ «Прикарпаттябленерго» Надвірнянський РЕМ. Переможці були нагороджені спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради, а також цінними призами від райдержадміністрації.
     Також висловлюємо подяку керівництву спорткомплексу ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» за сприяння проведенню районних спортивних заходів. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *