Cпортивні ігри, присвячені 72-річниці створення УПА і відзначення Дня Українського козацтва
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/10/C%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82-%D1%96%D0%B3%D1%80%D0%B8-%D0%A3%D0%9F%D0%90-2014-006.jpg)
В Надвірнянському районі продовжується відзначення 72-річниці створення УПА і відзначення Дня Українського козацтва. На майданчику з міні-футболу спорткомплексу ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», в спортзалі Надвірнянської ЗОШ № 1 та приміщенні шахово-шашкового клубу «Інтелект» відбулися районні спортивні ігри, які включали наступні види спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.
В іграх взяли участь команди трудових колективів філії ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Надвірнянський РЕМ, відділу освіти райдержадміністрації, Надвірнянського РВ управління ДСНС України в області, команди сіл Лоєва та Пнів, а також команда громадського формування самооборони. Організатором ігор виступив відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації за сприяння відділу освіти РДА.
У змаганнях з шашок переміг Ігор Паньков, з шахів – Володимир Григораш – обидва представники команди Надвірнянського районного відділу управління ДСНС України в області.
В настільному тенісі третьою була команда с. Пнів, другою – філії ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Надвірнянський РЕМ, перемогу здобула команда відділу освіти РДА.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/10/C%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82-%D1%96%D0%B3%D1%80%D0%B8-%D0%A3%D0%9F%D0%90-2014-006.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/10/C%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82-%D1%96%D0%B3%D1%80%D0%B8-%D0%A3%D0%9F%D0%90-2014-003.jpg)
У змаганнях з шашок переміг Ігор Паньков, з шахів – Володимир Григораш – обидва представники команди Надвірнянського районного відділу управління ДСНС України в області.
В настільному тенісі третьою була команда с. Пнів, другою – філії ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Надвірнянський РЕМ, перемогу здобула команда відділу освіти РДА.
0 Коментарі