Cтуденти Надвірнянського коледжу підтримали міжнародну акцію
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/03/1498817_585353731621084_1686728074671843908_o.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/03/12819175_585353418287782_5777247161751554640_o.jpg)
09 березня 2016 року, студенти Надвірнянського коледжу підтримали міжнародну акцію в підтримку незаконно утримуваної в РФ української льотчиці, нардепа Надії Савченко і всіх політв'язнів у Росії, флеш-мобом # FreeSavchenko . ![](https://secureurl.fwdcdn.com/url/m-Pg2UxX0uz3fayxS5-CCQ/aHR0cHM6Ly9tYWlsLnVrci5uZXQvYXBpL3B1YmxpYy9tZXNzYWdlX3JlYWQ_YT1oNnVodDlsREhXZTF6X3VrZFp0R1d5ZmhEZFl6RU1fbFYxUk9jcnZISkJhdmVpd2toNW1LLS1wMW1LbVBaWHpRMzN0NkJhaWI1VHBsd1dsY1hUWXQxT2hCNmpHalZMZyUzRA?orig_uri=https://mail.ukr.net/api/public/message_read?a=h6uht9lDHWe1z_ukdZtGWyfhDdYzEM_lV1ROcrvHJBaveiwkh5mK--p1mKmPZXzQ33t6Baib5TplwWlcXTYt1OhB6jGjVLg%3D)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/03/1491377_585353448287779_5126682249663694225_o.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/03/1498817_585353731621084_1686728074671843908_o.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/03/12792163_585353481621109_3187636838666229244_o.jpg)
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/03/12819175_585353418287782_5777247161751554640_o.jpg)
09 березня 2016 року, студенти Надвірнянського коледжу підтримали міжнародну акцію в підтримку незаконно утримуваної в РФ української льотчиці, нардепа Надії Савченко і всіх політв'язнів у Росії, флеш-мобом # FreeSavchenko .
0 Коментарі