Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Cучасний центр обслуговування клієнтів

Голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз та голова районної ради Іван Гурмак взяли участь у відкритті сучасного центру обслуговування клієнтів.
“Відтепер 29 тис. споживачів газу Надвірнянського району в комфортних умовах та оперативно отримуватимуть весь спектр послуг, що стосується газопостачання: починаючи від консультацій по особовому рахунку, закінчуючи оформленням документів на підключення до газової мережі. Зручне транспортне сполучення, сучасний дизайн, просторі, світлі та зручні приміщення, ергономічні дивани – саме завдяки цьому ЦОК забезпечує необхідний комфорт клієнтам при наданні послуг. Особливу увагу розробники приділили зручному зонуванню, щоб клієнти могли легко орієнтуватися всередині”.
Фахівці ЦОК надають консультації та допомагають провести оплату через платіжний термінал, зареєструвати Особистий кабінет, а також інструктують щодо онлайн-сервісів.
“Відкриття ЦОКу є одним з етапів реалізації комплексної програми “Івано-Франківськгазу” з розвитку клієнтського сервісу. Окрім того, для зручності клієнтів Прикарпаттям курсує мобільний ЦОК. І це єдиний в Україні мобільний центр з надання комунальних послуг”, – розповідає начальник управління клієнтського сервісу АТ “Івано-Франківськгаз” Юрій Колодій.
Нагадаємо, що центр обслуговування клієнтів працюватиме з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 год. без обідньої перерви за адресою: м. Надвірна, вул. Комунальна,1.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *